o nás

20 rokov

Naša spoločnosť pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov.

Sme silná a dynamická spoločnosť s vysoko profesionálnym, ale napriek tomu mladým tímom ľudí. Vďaka tejto silnej profesionalite a prístupe k riešeniam pre klientov sme si našli uplatnenie nielen v našom okrese, ale získali sme si priazeň mnohých renomovaných firiem nielen na Slovensku.

Sme produkčnou reklamnou agentúrou. Pre našich klientov ponúkame komplexné riešenia v oblastiach prepress – grafické spracovanie zákaziek (od kreatívnych návrhov až po výrobu podkladov pre ofsetovú alebo digitálnu tlač DTP), press – zabezpečenie zákazky aj s tlačou (digitál – malý náklad, veľkoplošná tlač, digitálny ofset, hárkový a rotačný ofset, sieťotlač, sublimá cia, UV, transfer, flexo...), promotion – reklamné predmety aj s potlačou a v oblasti webdesign – tvorba web stránok a prezentácií. Zároveň Vám ponúkame netradičné riešenia v oblasti marketingu na úrovni stratégie, taktiky aj operatívy.

Prečo práve my?

Poskytujeme komplexné a promptné riešenia, produkujeme kvalitné výsledky v najkratšom možnom čase a na požadovanej úrovni s cieľom stavať na spokojnosti
a dlhodobých vzťahoch s klientami.

Máme dokonalý prehľad na trhu a profesionálny tím ľudí. Práve z týchto predpokladov vyplýva naša schopnosť poskytnúť lepšie riešenia ako tradičné reklamné agentúry, ktoré mnohokrát nedokážu tak flexibilne reagovať a dodať zákazku tak rýchlo, ako to dokážeme my. S rovnakou precíznosťou
a zodpovednosťou pristupujeme tak ku drobným zákazkám, ako aj k veľkým.
Neustále vyhľadávame, vymýšľame a objavujeme nové možnosti, technológie a produkty, ktoré môžeme potom našim klientom ponúknuť.